10% off all photos on 500px Prime until July 31Start exploring now!

Yasar Unlutas

  • 2,666 Affection
  • 75,294 Views
  • 169 Followers

Golden Retrievers and Cats

Published February 10th, 2013

Sekiz Kedi Bir Köpük

Kedilerden iki tanesi dut ağacının tepesine çıkmış, daha doğrusu erkek kedilerden kendini kurtaran dişi kediler, altı taneside yerde ve bir şekilde ağaca tırmanmanın derdindeler , Köpük'te bunları kovalamaya çalışıyor ama ne mümkün kendilerini var güçleriyle savunuyor altı kedi, arsız bunlar arkadaş! Gözleri köpük falan görmüyor..! :)

Read More →

Abi benim bir fotoğtafımı çeksene ...

Published January 20th, 2013

- "Abi benim bi fotoğtafımı çeksene"

-" Fotoğrafınımı! "

- "evet abi ya bi fotoğrafımı çek benim"

- "iyi de fotoğrafın makinada kalır!"

- " olsun abi, sen çek"

- "Peki! Geç şu tarafa doğru... biraz sağa kay... tamam böyle iyi ... Bak! güzel çıktın ..."

- "Sağol abi güzel olmuş"

- "Bana eposta adresini verirsen gönderirim sana"

- "epostamı! benim eposta adresim yokki abi"

Evime dönüş yolunda Kadıköy iskelesinde vapurdan indiğim zaman gökyüzü oldukça yoğun bulutluydu ve martılar çevrede hareket halindeydi, ortam güzel olunca çantasından makinamı çıkartarak kadraj alabildiğim sahnelerden fotoğraflar çekiyordum, yanında iki arkadaşıyla birlikte bu genç geldi yanıma ve aramızda böyle bir diyalog geçti, ben fotoğraf çekerken özenmiş belli ki kendisi'de fotoğrafına sahip olamayacağını bilerek bir fotoğrafının çekilmesini yaşamak ve görmek istedi! eposta adresine odaklandığım için adını da sormak hiç gelmedi aklıma o giderken!

Read More →

Hayatın Kente Karıştığı Nokta

Published January 5th, 2013

Kozmopolit yapısı, renkli dükkânları, eğlenceli ambiyansı ve hiç bitmeyen kalabalığıyla İstiklal Caddesi, yaşamı ve şehri iliklerinize kadar hissedebileceğiniz özel bir mekân…

Read More →

Benide Çek!

Published January 1st, 2013

Eminönü Mısır çarşısı ve cıvarı yılbaşı alışverişleriyle oldukça kalabalık ve yoğundu , objektifi çarşıya çevirip editoryal bir fotoğraf almak isterken , bir genç kız koşarak gelip "benide çeek" diyerek kendini objektifin önüne attı :) sonra yine gülerek koşarak uzaklaştı! ilerde erkek arkadaşıyla şakalaşarak uzaklaştılar, belli ki çok mutluydu. Çok şaşırdık! "aaa dursaydı da biraz fotoğraflarını çekseydik" dedik ama çoktan gitmişlerdi bile!

Read More →