Limited time only: Get pro member benefits for less than $5/month. Access Classes, Stats, Priority Directory listing and more!Upgrade now
Bekir Topçu

Bekir Topçu

168

Affection

Views
Likes
Comments
14.2K
274
54
Fashion Photographer http://www.facebook.com/Bekography
  • Canon EOS 7D
  • Canon EF 24-70mm f/2.8 L USM
  • Canon EF 85mm f/1.8 USM
  • Canon Speedlite 600EX-RT

ŞİDDETİN DERİN 100'Ü

Published February 9th, 2013

.

ŞİDDETİN DERİN 100' FOTOĞRAF PROJESİ HAYATA GEÇİRİLDİ

Türkiyede ilk defa kurgulu bir şekilde (46 kurgu) her biri halkın içinden olan insanların modellik yaparak (46 model) çekimleri yapılan projemiz halka sunuldu..

Amacı çağın sanatsal yüzü fotoğrafla kadına yapılan şiddeti biraz olsun gözler önüne serebilmek ve toplumu bu konuda bilinçlendirmek olan proje büyük emeklerle hazırlandı ve büyük ilgi gördü.

Projeye Ebru KANSIZ'ın anlamlı fikriyle adım atıldı..

İlk başlarda basit bir şekilde 5-10 karelik şeklinde düşünülen proje herkesin katkısıyla büyüdü ve büyük anlam kazandı..

Fotoğraf çekimlerinin bir kısmında plastik makyaj uygulaması yapıldı bu konuda Plastik makyaj sanatçısı Arzu YURTER'in desteği alındı ve çekimler İ.Hakkı ZIRH'ın katkılarıyla Rize Tema Evinde tamamlandı..

Fotoğraf çekimlerinin tamamı bizzat EKİP DİL'im üyelerinin (Ayşenur SÖZER, Bekir TOPÇU, Ebru KANSIZ, Emre DEMİRCİ, Hatice SÖZER, Melek BAL, Merve BAL, Merve KARA, Ramazan ÖZDEMİR, Rıdvan OKUMUŞ, Serap A ...

Read More →