Limited time only: Get pro member benefits for less than $5/month. Access Classes, Stats, Priority Directory listing and more!Upgrade now

Ihor Burliai

Я і фотографія? Все розпочалося в класі четвертому. З покупки новенького ФЕД’а (5В) та пошуків 64-тої Свєми. Так що - на плівку ще встигнув познімати: виступав в ролі фотокора туристичного клубу – в походах, на туристичних зльотах, однокласників фотографував… Перші кроки в фотографії, ще радянські книги, діафрагменні числа, витримка, експозиція, проявлювач/фіксаж. Мрія про дзеркалку (Зеніта дуже хотів) – згадуючи зараз закрадається певна ностальгія…
Потім прийшов час «мильниць» заряджених Кодак’ами/Акфа’ми та фотолабів який я особисто «проходил, но мимо» - оскільки моя дальномірка виявилася «пережитком», а мильниці до рук не лягали, то про фото я на певний час забув. Пройшли роки, і все-таки довелося взяти до рук мильницю – але вже цифрову, марки Olympus. Власне з неї, а також із знайомства з досвідченим Мінольтістом-дзеркальщиком, відчув, що хочу від фотографії більшого. Розпочав «розвивати» дзеркальну Е-систему того ж Olympus’а.
Вподобання в фотографії? З чого розпочалося повернення до фотографії – це, звісно, сімейний альбом, ведення «сімейного» літопису. Але, крім цього, дуже подобається природа – пейзажні знімки, тварини – із задоволенням відпрацював би із експедицією десь в Сибіру, чи, приміром, Африці. В обов’язкових планах підкорити із фоторюкзаком Кавказ – рано чи пізно буду там! Люблю портрети, але здебільшого, не постановочні… Обожнюю дітей – безпосередність і невимушеність – дуже цікаво їх фотографувати.
Критичний до своїх робіт і бачу, що вчитися і працювати над собою потрібно досить наполегливо і старанно. І хоча не завжди вистачає на це часу, в майбутнє дивлюся з оптимізмом. Все буде добре!

  • 288 Affection
  • 25,922 Photo Views
  • 19 Followers
  • 1 Following
  • Cherkasy, Ukraine