Limited time only: Get pro member benefits for less than $5/month. Access Classes, Stats, Priority Directory listing and more!Upgrade now

Dennis Hűbsch

Ostravský fotograf a grafik. Focení se začal aktivně věnovat v roce 2007, přibližně ve stejnou dobu začal pracovat i s grafikou.

Jeho fotografickou tvorbu velmi ovlivnilo industriální prostředí ostravska a industriální náměty jsou také častým předmětem jeho zájmu. Kromě toho fotí s oblibou také techniku, ať už jsou to auta, železnice či například letadla. Cizí mu nejsou ani reportáže z kulturních akcí a koncertů, svatby či portréty. Jeho fotografie jsou nápadité a technicky velmi dobře provedené. Z jeho tvorby je znát, že nepodlehl současnému trendu kvantity, ale naopak se snaží udržet vysokou kvalitu fotografií a stále se zlepšovat.

Co se jeho grafické práce týče, tvoří hlavně vizualizace, loga či webové stránky. I zde se projevuje jeho preciznost a smysl pro detail.

Jeho přístup k práci se pozitivně odrazil v úspěších ve fotografickcých soutěžích, například 1. místo v soutěži Lidé kolem nás, pořádanou webem Ostravaci.cz a časopisem FotoVideo. V současné době fotí i pro velké firmy, jako je například železniční dopravce AWT.

Jak sám přiznává, jeho tvorbu hodně ovlivnil fotograf Boris Renner a jeho web Ostravaci.cz

  • 704 Affection
  • 32,072 Photo Views
  • 36 Followers
  • 44 Following
  • Ostrava, Czech Republic, Moravska Ostrava