This holiday season, save 15% on Plus, Awesome, and Awesome + Adobe accounts Upgrade now

Ekoin Kajmer

..
Soluk soluğa yaşadı kentleri, aşkları
bağlanacak kadar kalmadı hiçbirinde
pervasız bir acemi, bir çılgın
soyu tükenen bir bilgeydi belki..
..

http://ekoin.net.tc/

Şizopital kişilik bozukluğu..
Histerionik davranış bozukluğu..
Son baharda manik depresif atak oluyor.. zaten bende panik atak var.. Bilmem şu feleğin bende nesi var diye bir ruhi su şarkısıyla bağlamak isterim olayı.. ((:

Evet bildin. Ama ben genelde Ekoin’i tercih ederdim, deşifre ettin.
Daha kötüsü de olabilirdi ama olmadı. Kesmeşeker dinlemiyordum çünkü. Bir sigara da yakmamıştım seviştikten sonra.. artık kimse o seviştiğim, bırakmıştı sigarayı ve benim sigara alacak param yoktu. Aslında buraya nasıl geldiğimizi bile bilmiyorum. Yol’u o çekti galiba. Evde içki de yoktu alkollü. Alkol. Gece ile karıştığında yan masadakine dönüp Al – Kol der insan. Bende girebilirim sen almıyorsan. Gece ve al-kol. Oysa böyle bir ihtimal yok.

Evet bildin. Dediğin gibi ben Ekin’im. Tarladaki tahıla, ekilmeden önceki verdikleri ad. Kültür değilim ikinci anlamlara pek bir uzak olduğumdan. Canım ya da Hayatım da olmayabilirim tüm göz yumma anlarında. Tek hece gibi, aslında iki. Kin ikincisi. E.. artık olacak o kadar da değil mi?

Paranoyaklığımın doğuştan geldiğini de söylerler, 87 senesinin eylül ayının 25’in de, bir öğle namazında Cuma günü doğduğum sırada, zeynep kamil’de o gün doğan tek erkek çocuk olduğumu da. İbneliğim bu sebeple olabilir hayata karşı ya da yalnızlığım. Hadi bi batak dönelim desem bilen çıkmaz. Ben de çıkar çıkmaz ağlamamışım zaten anamdan. Önce süzmüşüm etrafı, ağlamak daha sonra. Ebe’min şaplağını hissettiğimde götümün kenarında, anlamıştım zaten. Pek bir zor geçecek bu hayat..

  • 13 Affection
  • 608 Photo Views
  • 31 Followers
  • 0 Following
  • İstanbul, Turkey