Limited time only: Get Pro member benefits for $71.88/year. Access Stats, Priority Directory listing and more!Upgrade now

Jiri Cermak

S digitální fotografií jsem se setkal poprvé v roce 2003. Na profesionální úrovni se ji zabývám od roku 2009. Zaměřuji se především na reportážní, produktovou a portrétní fotografii. V roce 2012 jsem dostal možnost více nahlédnout do oblasti automotive fotografie a s kolegou Janem Svobodou jsme zajišťovali fotografickou produkci pro automobilový časopis AutoHit. Nyní spolupracuji s Honzou Červenkou z časopisu Speed a TopGear. Fotka vydá za tisíce slov.

My portfolio: www.imagecompany.cz.

Mé fotografie byly publikovány mimo jiné v časopise Speed, TopGear, Dáma, Watch magazine a řadě webových magazínů.

Pro radost pořádám rovněž fotografické kurzy a zajišťoval jsem výuku fotografie na VŠE v Praze, obor Multimedia v ekonomické praxi, konkrétně předmět Základy fotografie a editace bitmap.

Mám rád především daylight fotografii a focení v přirozeném prostředí. S fotografií v aleliéru mám zkušenosti, ale pokud je možné se ji vyhnout, neváhám. Velmi mě baví produktová fotografie, ať se jedná o běžné fotografie pro eshop nebo image fotografie do katalogů nebo časopisů. Z reportáží velmi rád fotím svatby, ač je to velmi náročná disciplína.

  • 822 Affection
  • 16,544 Photo Views
  • 26 Followers
  • 18 Following
  • Prague, Czech republic