Limited time only: Access pro member benefits for less than $5/month. Access Classes, Stats, Priority Directory listing and more!Upgrade now
Oleksandr Maistrenko

Oleksandr Maistrenko

380

Affection

Views
Likes
Comments
20.6K
1692
59

Нікосія чи Лефкосія?

Published July 7th, 2014

Нікосія чи Лефкосія?

Греки і турки.

Православні і мусульмани.

Старі кафе і сучасні Мак&Старбакс.

Ані моря, ані гір.

Спека. Столиця. Велике місто.

Read More →

Львів

Published October 6th, 2013

Піщинки об’єднані в цеглинки

Цеглинки формують будинки

Будинки скупчуються в міста

Міста існують неспростаВ містах живуть істоти різні

Кремезні та грізні

А також маленькі та непомітні

Такі привітні такі тендітні

Read More →

Польща. Polska.

Published July 15th, 2013

Тиждень. Здавалося б, сім днів. Так багато, але разом з тим так мало.

Рівно такий термін стояв на візі у паспорті, що я з надією забирав в травні в візовому центрі вельмишанованої Республіки Польща. Ну що ж, ask for more! Максимально використати час, що залишився після участі на конференції в Познані. Після довгих роздумувань та ряду консультацій з поляками та моїми польще-знавцями за один день було створено маршрут, заброньовані готелі й квиточки на літак із срібляним крилом.

Київ — Warszawa — Poznań — Wrocław — Warszawa — Київ. Норм.

В Борисполі зустрічаю прекрасну знайому й ми коротаємо весь переліт польськими авіалініями розмовами про життя. При минуле, сучасне й майбутне. "— Значить, здибанка на Віслі в неділю? — Так, пані, із величезним задоволенням!"

Перше відчуття. Ніц не розумію. Nic nie rozumiem.

Познань. Невеличке містечко. Надзвичайно багато студентів, які скупчені в барах. Pijalnia wódki i piwa. Весь алкоголь по 4 злотих. Конференція пройшла успішно. Чому тільки ми з ...

Read More →

Літо, що минуло

Published August 28th, 2012

Літо було спекотним. Було. Осінь різко заявила про себе дощами та холодними ночами. Ковдри виявилося замало. Мерз на дачі. Чув стогін крота, який боровся з водою. Зранку сонячно. По-зрадницькі. Останні запаси теплого світла сліплять очі пробиваючись через вікно. "- А, може, за грибами? - Хммм, почапали. Чому ж ні?" Адже незабаром вони будуть виключно з банок. Великі, маленкі, білі, маслюки, рижики, сушені, мариновані... З банки. То буде. Потім. А зараз пробираючись крізь павутиння зазираю під дерева з надією знайти великого маслюка!

Read More →